Actueel weer Assenede
Laatste update: 2026-03-30 om 23:05 uur
| Temperatuur | 4.6 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 43.6 km/u om 12:25 u |
| Minimum temp. | 4.5 °C om 23:04 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 15:42 u |
| Windchill | 4.6 °C |
| Hitte index | 4.6 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 904.0 W/m2 om 13:35 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 1.8 om 13:11 u |
| Zon op | 07:25 u |
| Zon onder | 20:14 u |